| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 688x1105x1136 mm |
| Hossz | 1105 mm |
| Magasság | 688 (przy zamkniętym chwytaku), 1062 (przy otwartym chwytaku) mm |
| Teljes szélesség | 1136 mm |
| Szerokość chwytaka | 632 mm |
| Henger átmérője | 45 mm |
| Dugattyúrúd átmérője | 25 mm |
| Működtető dugattyúlöket | 160 mm |
| Tömeg | 138 kg |
| Alkalmazás | chwytanie i transport trawy, siana i kiszonki, prace rolnicze i gospodarcze, utrzymanie terenów zielonych, prace porządkowe i komunalne |
| Szimbólum | YT-86448 |
A fűfogó YT-86448 egy speciális munkagép kiegészítő, amely a YATO YT-86400 mini rakodóhoz készült. A fű, széna, siló és egyéb növényi anyagok megragadására, emelésére és szállítására tervezték. Kiválóan alkalmazható mezőgazdasági gazdaságokban, közmunkák során és zöldterületek karbantartásánál.
Hidraulikus fogóval van felszerelve, amely biztos és stabil terhelésmegtartást garantál, a masszív acél konstrukció pedig tartósságot és megbízhatóságot biztosít intenzív használat során. A fűfogók lehetővé teszik az anyag hatékony kezelését anélkül, hogy annak szállítás közben lecsúszási kockázata lenne.
Alkalmazás:
- fű, széna és siló megragadása és szállítása
- mezőgazdasági és gazdasági munkák
- zöldterületek karbantartása
- takarítási és közmunkák
Műszaki adatok:
- típus: hidraulikus fogós fűfogó
- rendeltetés: YATO YT-86400 mini rakodó
Méretek:
- magasság (zárt fogóval): 688 mm
- magasság (nyitott fogóval): 1062 mm
- teljes hossz: 1105 mm
- teljes szélesség: 1136 mm
- fogó szélessége: 632 mm
- súly: 138 kg
- méretek: 688 x 1105 x 1136 mm
Hidraulikus hengerek specifikációja:
- hengerdia: O45 mm
- dugattyú löket: 160 mm
- rúdszár (dugattyú) átmérő: O25 mm
A legfontosabb jellemzők:
- hidraulikus fogó, amely biztosítja a terhelés stabil megtartását
- masszív, acél konstrukció
- stabil növényi anyagok szállítása
- precíz és biztonságos kezelés
- tökéletes illeszkedés a YATO mini rakodóhoz