| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Fúrótokmány mérete | 0.5-3 mm |
| Hossz | 50 mm |
| Anyag | szénacél |
| Felületkezelés | krómozott |
| Szimbólum | YT-04644 |
Kulcs nélküli, gyors működésűfúrótokmány 1/4"-os hatlapú csavarhúzóhoz.
- szénacélból készült, krómozott felületű
- befogási tartomány 0,5-3 mm
- hossz: 50 mm
- 1/4" HEX tokmány
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.