| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Alkalmazás | fém |
| Hatalom | 650 W |
| Forgalom | 0-1600 min?1 |
| Max nyomaték | 40 Nm |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. szerszámtartó mérete | 13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Max. fúrási átmérő acélban | 20 mm |
| Hatás | NEM |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 75.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 83.0 ± 5.0 dB(A) |
| Rezgések | 6.5 ± 1.5 / 5.0 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.9 kg |
| Állítsa be a tartalmat | fúró, fogantyú-kiegészítő, fúrásmélység-határoló, fúrószerszámkulcs |
| Szimbólum | YT-82048 |
Egy 650 W teljesítményű fúró, amelyet a fémhez való igényes munkákhoz terveztek. Kiemelkedik a 40 Nm nyomatékkal. Lehetővé teszi a pontos fúrást erős anyaghoz való szorítással vagy állvánnyal. A masszív szerkezet könnyű burkolattal és 1,9 kg súllyal kombinálva biztosítja az időtállóságot és a kényelmes használatot.
- A 650 W teljesítmény hatékony fúrást biztosít a fémben, sima és stabil munkavégzést garantálva
- Az 0-1600 fordulat/perc fordulatszám lehetővé teszi a fúrási sebesség pontos beállítását a anyag típusához és a lyuk átmérőjéhez
- Az 40 Nm maximális nyomaték lehetővé teszi a kemény acél elemek fúrását az eszköz kontrolljának elvesztése nélkül
- A fém hajtóműburkolat gyorsabban vezeti el a hőt és stabilan támasztja alá a csapágyakat
- A bolygómű biztosítja az optimális teljesítményátvitelt, a mechanizmus nagyobb tartósságát és a sima munkavégzést még nagy terhelés esetén is
- Az öncentráló 13 mm-es szerszámtartó könnyű fúrószárak gyors rögzítését teszi lehetővé, minimalizálva a lecsúszás kockázatát
- Az 20 mm maximális fúrási átmérő acélban lehetővé teszi különböző műhely- és szerelési projektek megvalósítását, például kibővítést, menetesítést
- A 3 méter hosszú tápkábel növeli a mozgásszabadságot a műhelyben vagy az építkezésen történő munkavégzés során
- A könnyű, 1,9 kg-os szerkezet kényelmes fúrás lehetővé teszi, és csökkenti a fáradtságot hosszú munka során