| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 185 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 1.8 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.4 mm |
| Fogak száma | 14 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 9000 min?1 |
| Alkalmazás | építőipari fa |
| Szimbólum | YT-60628 |
Szögekkel ellátott szerkezeti faanyagok vágására tervezettWidia penge (európaletták, zsalufaanyagok, bontási faszerkezetek).
A kis számú vágófogaknak köszönhetően nagyon gyors vágást biztosít.
- Maximális sebesség: 9000 fordulat/perc
- pengeátmérő: 185 mm
- 14 vágófog
- vágóél kemény és kopásálló volfrámkarbiddal bevonva