| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | 79257, YT-82150 |
| Max. RPM | 9000 min?1 |
| Átmérő | 185 mm |
| Szerelési átmérő | 20 mm |
| A lemez vastagsága | 1.5 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2.5 mm |
| Fogak száma | 60 |
| Alkalmazás | PVC, szegélylécek, vinil padló- és falpanelek |
| Szimbólum | YT-60627 |
Widia penge PVC, szegélylécek, vinil padló- és falpanelek vágásához.
A nagyon nagy sebesség precíz, egyenletes vágási vonalat biztosít PVC, kábeltálcák stb. esetén.
- Maximális sebesség: 9000 fordulat/perc
- Penge átmérője: 185 mm
- 60 vágófog
- szabványos fűrészekhez illeszkedik, pl. YT-82150 vagy 79257