| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-85001, YT-85003, YT-85010 |
| Motor kapacitása | ?30 cm3 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Fogak száma | 40 |
| Átmérő | 255 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 1.3 mm |
| Szerelési átmérő | 25.4 mm |
| Alkalmazás | fék, fás szárú |
| Szimbólum | YT-85150 |
Tartós villás penge bozót és fás szárak vágásához, többek között a YATO YT-85001 és YT-85003 benzines kaszákhoz alkalmas.
- Karbid fogak
- tárcsaátmérő: 255 mm
- rögzítőfurat: 25,4 mm
- fogak száma: 40
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.