| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Munkakör | 20-39 mm |
| Hossz | 210 mm |
| Pofa szélessége | 12 mm |
| Anyag | fémtípus |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Alkalmazás | üzemanyag-csatlakozókhoz |
| Szimbólum | YT-0608 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.