| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max. működési tartomány | 42 mm |
| Hossz | 210 mm |
| Vonal hossza | 690 mm |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Fej anyaga | CrMo 4140 |
| Blokád | Igen |
| Alkalmazás | kábelkötegelőkhöz |
| Szimbólum | YT-0677 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.