| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Kapacitás | 42 l |
| Max terhelés | 125 kg |
| Magasság | 330 mm |
| Teljes magasság | 375 mm |
| Anyag | PP + EPDM |
| Fogantyú anyag | PP + EPDM |
| Szín | piros |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás | Igen |
| UV-sugárzással szembeni ellenállás | Igen |
| Hőmérsékletállóság | -30 ~ +70 °C |
| Tömeg | 880 g |
| Szimbólum | YT-86880 |
Rugalmas, repedésálló, UV-sugárzásálló, hőálló -30 és +70 fok között
Használati terület: Kert (gyomok, föld stb.), építkezés (szemcsés anyagok, eszközök, habarcs és festék keverés stb.), háztartás (tűzifa, mosás, játékok, folyadékok stb.)
Teljes magasság: 375 mm
Markolat nélküli magasság: 330 mm
Aljátmérő: 350 mm
Felső perem átmérője kb.: 480 mm
Súly: 880 g +/-4%
Anyag: PP+EPDM
Terhelhetőség: 125 kg
Szín: piros