| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max. állkapocsnyílás | 35, 65, 65 mm |
| Hossz | 155, 185, 252 mm |
| Kábel átmérő | 6.3-19, 12.5-32, 19-57 mm |
| Anyag | nejlon |
| Forma | könnyen |
| Nem vezető | Igen |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Alkalmazás | fék- és üzemanyagvezetékekhez, rugalmas kábelekhez, a radiátorcsőhöz |
| Szimbólum | YT-0840 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.