| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max. állkapocsnyílás | 15, 19, 31 mm |
| Hossz | 155, 166, 220 mm |
| Max. kábel átmérő | 13, 17, 32 mm |
| Anyag | nejlon |
| Forma | meghajlított |
| Nem vezető | Igen |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Alkalmazás | fék- és üzemanyagvezetékekhez, rugalmas kábelekhez, a radiátorcsőhöz |
| Szimbólum | YT-08403 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.