| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Hossz | 205, 310, 400 mm |
| Szélesség | 11, 16, 21 mm |
| Thickness | 10, 15, 15 mm |
| Anyag | 40Cr |
| Felületkezelés | festett |
| A munkarész befejezése | szlifowana |
| Fogantyú anyag | PP, TPR |
| Ütés funkció | Igen |
| Borító | Igen |
| Tömeg | 140, 295, 400 g |
| Állítsa be a tartalmat | feszítővas x3 (205x10x11 mm, 310x15x16 mm, 400x15x21 mm) |
| Szimbólum | YT-47301 |
Robusztusan készült feszítővasak 40 Cr acélból. Minden műhelyben használják, mindenféle szétszerelési munkához, aláásáshoz, hajlításhoz stb.
A feszítővasak alkalmasak verésre.
A rúd négyzetes keresztmetszetű, a nyél speciálisan kialakított és gumibevonatú a jobb fogás érdekében.
A készlet három darab hosszúságú feszítővasat tartalmaz:
- 11x205mm
- 16x310mm
- 21x400mm