| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1400 W |
| Forgalom | 9000-28000 min?1 |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szerszámtartó mérete | 6 vagy 8 mm |
| A maróegység lökete | 55 mm |
| Sebességszabályozás | Igen |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Lágy indítás | Igen |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 4.23 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 4.77 kg |
| Állítsa be a tartalmat | marógép, útmutató x2, porelszívó csatlakozás, csökkentő hüvely |
| Szimbólum | YT-82385 |
Egy erős, tartós szerkezetű marógép, amelyet asztalos és ács műhelyekben használnak - élképzésre, átfúrásra és asztalos kötésekre. Fából és fa alapú anyagok megmunkálására szolgál. A lágy indítás és a sebesség stabilizálása lehetővé teszi a marógép kényelmes és biztonságos kezelését, állandó ellenőrzést biztosítva az eszköz felett és a munka precíz előrehaladását.
- elektronikus fordulatszám-szabályozás az anyag típusától és a maró átmérőjétől függően
- mikrométeres mélységmérővel ellátott állítókerék a marási mélység pontos beállításához, az értéket a ház ablakában mutatja
- egyenes marásvezető stabilizálja a szerszám mozgását és még hosszabb szakaszokon is megőrzi az ideális vágási vonalat
- körmarásvezető megkönnyíti az átmeneteket, egyenletes és ismételhető íveket és lekerekítéseket tesz lehetővé
- porelszívó csatlakozó a munkahely tisztaságának megőrzéséhez ipari porszívó csatlakoztatásával
Paraméterek:
- elektronikus fordulatszám-szabályozás: 9000-28000 perc?1
- teljesítmény: 1400 W
- szerszámtartó fogantyú mérete: 6 és 8 mm
- maróegység lökete: 55 mm
- lágy indítás funkció
- sebesség stabilizáló funkció
- 3 méteres tápkábel
- védettségi osztály: IP20
- súly: 4,8 kg
- csomagban: 2 vezető, porelszívó csatlakozó és csökkentő mandzsetta