| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Munkakör | 0-65 mm |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Kupak mérete | 21 mm |
| Anyag | szénacél |
| Alkalmazás | tárcsafékekhez |
| Szimbólum | YT-0610 |
A szeparátor a tárcsafékek dugattyúinak szétválasztására szolgál. Fel van szerelve
- gomb
- 21 mm-eshatszögletű aljzat
- 1/2" (12,5 mm)négyszögletes foglalat.
Ez lehetővé teszi a villáskulcs használatát, ami biztosítja, hogy sokkal nagyobb erőhatás érvényesüljön, mint a gombnál. A dugattyúkat legfeljebb 65 mm-re lehet kinyújtani.
A leválasztóhoz egy palack gépolaj jár a leválasztó menetének kenéséhez.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.