| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm) |
| Kupak mérete | 8, 10, 12, 13, 14 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Anyag | CrV |
| A készlet darabszáma | 6 |
| Állítsa be a tartalmat | nasadka x5, csökkentés |
| Szimbólum | YT-38361 |
Professzionális öt hosszított csatlakozó készlet népszerű méretekben: 8, 10, 12, 13, 14 mm. Mélyen beágyazott csavarok és anyák kioldására szolgál, például lökhárítón, hátsó lámpán és ajtópántokon, karosszéria paneleken. Ideális munkavégzéshez nehezen elérhető helyeken, különösen hasznos például a kézifék kötél beállításánál a VAG, Opel, Vauxhall, BMW és Ford járműveknél.
A csatlakozók enyhén domború munkafelületekkel és kiszélesített sarkokkal rendelkeznek, biztos fogást biztosítva a sérült vagy korróziós csatlakozóelemeken is.
- hossz: 120 mm
- szerszám fogantyú mérete: 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm)
- hatoldalú profil lehetővé teszi a nagyobb forgatónyomaték átvitelét, megkönnyítve a beragadt kapcsolatok kioldását
- csatlakozó méretek: 8, 10, 12, 13, 14 mm
- ellenálló króm-vanádium acélból (CrV) készültek
- redukció a készletben
- masszív műanyag tokban csomagolva megfelelően kialakított rekeszekkel (blow mold case)