| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méretek | 155x50x20 mm |
| Hossz | 155 mm |
| Penge szélessége | 9 mm |
| A pengék száma | 7 |
| Anyag | fémtípus |
| Szerszám nélküli pengecsere | Igen |
| Libelle | 1 |
| Alkalmazás | fadeszkák éleinek letörése |
| Szimbólum | YT-62910 |
Gyalugép az élek lekerekítéséhez. A készlet hét különböző profilú pengét tartalmaz a maratott él hatás eléréséhez. A pengék szélessége 9 mm. A pengecsere szerszám nélkül történik. A pengék szerszám nélkül cserélhetők. A testben lévő fiola jelzi a szintet.
- Méretek: 155 x 50 x 20 mm
- Alumíniumötvözetből készült ház