| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 10 W |
| Fényáram | 680 lm |
| Világítási módok | 3: 100%, 30%, főzőlap |
| Anyag | PA6, GF30 üvegszál |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 160x120x45 mm |
| Fényforrás | 1 LED |
| Mágnes | Igen, a tartóban |
| A mágnesek száma | 2 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Tápegység | energiaforrás |
| típus | 4x1.5V; AA |
| Tömeg | 375 g |
| Szimbólum | YT-81821 |
Könnyű, hordozható reflektor a munkahely megvilágítására a szervizben vagy az építkezésen. Hasznos az otthoni műhelyben, kertben, kempingben is. A termék legnagyobb előnye az erős 680lm fényforrás és a rendkívül sérülésálló PA6 + GF30 anyag.
- fényforrás: 10 W COB LED
- fényáram: 680 lm
- strapabíró PA6 + GF30 anyag, amely ellenáll az olajoknak, zsíroknak és üzemanyagoknak
- a fogantyúban lévő 2 mágnes lehetővé teszi a lámpa acélfelületre történő rögzítését
- a praktikus fogantyú állványként is szolgál, így a lámpa ferdén is elhelyezhető
- 3 világítási mód: 100%-os fény, 30%-os fény és villanás
- méretek: 160 x 120 x 45 mm
- súly: 375 g
- elemek: (nem tartozék)
Poliamid PA 6 + GF 30 üvegszál 30% - Extrudálással nyert poliamid, 30%-os koncentrációban üvegszállal keverve. Kopásállóság, méretstabilitás, szilárdság, nagy felületi keménység és magasabb hőmérsékletekkel szembeni ellenállás jellemzi.
Paraméterek:
- Méretek [mm]: 160 X 120 X 45
- fényáram [lm]: 680
- elem/akkumulátor: 4 X AA
- ház: PA6 + GF30
- mágnes: igen
- fénymódok: 100% - 30% - villogás
- fényforrás: COB LED 10W
- teljesítmény [W]: 10