| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Vezető mérete | 1/4" (6,3 mm), 3/8" (9,5 mm), 1/2" (12,7 mm) |
| Hossz | 65, 65, 73 mm |
| Anyag | 40Cr |
| Felületkezelés | oxidált |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Szimbólum | YT-04685 |
Hatlapos adapterek készlete 1/4, 3/8, 1/2 dugókulcsokhoz a Yato-tól. 40Cr acélból készült. A kiegészítő felület oxidált.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.