| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 400 W |
| Forgalom | 600-3000 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. vágási vastagság fában | 55 mm |
| Max. vágási vastagság lágy fémekben | 6 mm |
| Vágási szög beállítás | 45 ° |
| Penge típusa | T típusú |
| Lézer | NEM |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Szerszám nélküli fűrészlapcsere | NEM |
| Forgásirány kapcsoló | NEM |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 88.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 96.0 ± 5.0 dB(A) |
| Rezgések | 4.5 ± 1.5 / 5.0 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Állítsa be a tartalmat | lombfűrész, futó, fűrészlapvédő, penge, porelszívó csatlakozás |
| Szimbólum | YT-82265 |
400 W teljesítményű elektromos fűrész, amelyet kényelmes fa, panelek és puha fémek vágására terveztek. A könnyű szerkezet és az ergonomikus T fogantyú biztos fogást és kényelmet biztosít munka közben, az elektronikus sebességszabályozás pedig lehetővé teszi a vágási sebesség alkalmazkodását a anyag típusához és a jelenlegi feladatokhoz.
- a 400 W teljesítmény lehetővé teszi a panelek, fák és puha fémek hatékony vágását a szerszám stabil működése mellett
- a 600-3000 fordulat/perc sebesség lehetővé teszi a vágási sebesség precíz beállítását az anyag típusához és vastagságához
- a maximális vágási vastagság 55 mm fa esetén és 6 mm puha fémek esetén lehetővé teszi különböző asztalos és szerelési projektek végrehajtását
- a 45°-os vágási szög beállítása lehetővé teszi ferde vágások készítését és könnyű eszköz alkalmazkodást a jelenlegi munkákhoz
- a T típusú penge biztos fogást és stabil vezetést biztosít
- a 3 méteres hosszú tápkábel növeli a munka szabadságát
- a 1,6 kg tömegű könnyű szerkezet csökkenti a fáradtságot hosszabb munka során, és megkönnyíti az eszköz pontos manőverezését
- a praktikus tartozékokkal együtt: egyenes vágáshoz vezetősín, védőborítás a biztonság érdekében, anyaghoz igazított penge és porleszívó csatlakozó, amely tisztán tartja a munkaterületet ipari porszívó felszerelése után