| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Teljes hossz | 105, 116, 123, 147, 133 mm |
| A munkadarab hossza | 43, 52, 57, 75, 87 mm |
| Szerszámtartó típusa | SDS-Plus |
| Forgalom | 1800 min?1 |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 135 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 5 |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél, saválló acél, hidegen hengerelt acél |
| Szimbólum | YT-40050 |
SDS Plus szárú fémfúrószárak HSS 6542-ből, csiszolva. A fúrófej hegye keresztbe élezett, ún. 135°-os osztópontú.
A készlet 5 fúrófejet tartalmaz átlagokkal: 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.