| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 10 mm |
| Dobozkulcs típus | kétzónás |
| Teljes hossz | 165 mm |
| Nyitott végű csavarkulcs szélessége | 20.6 mm |
| Nyitott végű csavarkulcs vastagsága | 5.9 mm |
| A dobozkulcs szélessége | 15.7 mm |
| A gyűrűs kulcs vastagsága | 7.1 mm |
| Anyag | #45 szénacél |
| Felületkezelés | krómozott, csiszolt |
| Fejléc befejezése | csiszolt |
| Fogantyú elfordulási szöge | 90 ° |
| Fejszög | 15 ° |
| AS-DRIVE | NEM |
| Alkalmazás | műhely |
| Szimbólum | YT-01851 |
Kiváló minőségű acélból készült csavart villáskulcs. Ergonomikus csavart formája megkönnyíti a munkát és nagy kényelmet biztosít, különösen erősen megragadt csavarok esetén.
- a 90°-ban csavart nyél tökéletesen illeszkedik a kézbe, így a csavarok meghúzásakor nagyobb nyomást ad át a csavarkulcsra, és kevésbé terheli meg a felhasználót.
- 15°-os eltolt fej
- tartós acélból készült, polírozott felülettel