| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 30-75 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Max. RPM | 6000 min?1 |
| Szerszámtartó mérete | 6 mm |
| Szimbólum | YT-47945 |
Kerékfényező szivacs készlet
- Szerszámtartó mérete: méret: 6 mm
- átmérő: 30-75 mm
- magasság: 80 mm
- max: 6,000 rpm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.