| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 700 |
| Min. grubość fugi | 2 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | klipsy x700 |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36944 |
A csempék szintezéséhez szükséges könnyen eltávolítható klipsz készlet, amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék lerakását, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. Különböző méretű és vastagságú kerámia, gres, padló- és falcsempékhez készült, 5-14 mm-es tartományban és minimális 2 mm-es fugával. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- 5-14 mm vastagságú csempékhez
- 2 mm-es fugavastagság
- darabszám: 700 db
- grafitszürke színű, ellenálló PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- kapu súlya: 3,2 g
- teljes súly: 2,28 kg