| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 200 |
| Min. grubość fugi | 2 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | x200 klipek |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36942 |
A csempék szintezéséhez használt könnyen eltávolítható klipszek szettje, amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék lerakását, valamint segít a felület egyenetlenségeinek kiküszöbölésében. Alkalmas kerámia, gres, padló- és falcsempékhez különböző méretekben és vastagságokban 5-14 mm tartományban, valamint minimális 2 mm-es fugával. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- csempékhez 5 és 14 mm vastagságig
- fuga vastagsága: 2 mm
- darabszám: 200 db
- tartós grafit színű PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- egy klipsz súlya: 3,2 g
- teljes súly: 0,65 kg