| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 200 |
| Min. grubość fugi | 1.5 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | x200 klipek |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36937 |
A csempe szintező rendszerhez való könnyen eltávolítható klipszek (kapuk) készlete, amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék lerakását, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. Különböző méretű és vastagságú kerámia, gres, padló- és falcsempékhez készült, 5-14 mm-es tartományban és legalább 1,5 mm-es fugával. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- 5-14 mm vastagságú csempékhez
- 1,5 mm-es fugavastagság
- darabszám: 200 db
- tartós szürke PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- kapu súlya: 3,2 g
- teljes súly: 0,65 kg