| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 700 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | klipsy x700 |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36934 |
Olyan könnyen eltávolítható klipsz készlet (kapu), amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék elhelyezését, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. Alkalmas kerámia, gres, padló- és fali csempékhez különböző méretekben és vastagságokban 5-14 mm tartományban, valamint minimális 1 mm-es fugával. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- csempékhez 5-14 mm vastagságig
- fuga vastagsága: 1 mm
- darabszám: 700 db
- tartós fehér PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- kapu súlya: 3,2 g
- teljes súly: 2,28 kg