| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 500 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Kapacitás | 12 l |
| Vödör méretei | 367x244x191 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | x500 klipek |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36933 |
Letéphető klipszek (kapuk) készlete a csempék szintezési rendszeréhez, amely megkönnyíti és felgyorsítja a lerakásukat, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. Kerámia, gres, egyenesített padló- és falicsempékhez készült különböző méretekben és vastagságokban 5-14 mm tartományban, minimális fugával 1 mm. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- csempékhez 5-14 mm vastagságig
- fuga vastagsága: 1 mm
- mennyiség: 500 db
- tartós fehér PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- kapu súlya: 3,2 g
- teljes súly: 2,1 kg
- 12 literes vödör méretei 244 x 367 x 191 mm