| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Min. grubość fugi | 1.5 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 (klipsz), 94x22x16 (ék), 120x63x1,5 (pad), 255x90x40 (fogó) mm |
| Kapacitás | 5.8 l |
| Vödör méretei | 287x198x149 mm |
| Anyag | PE (klip), PS (ék), PE (alátét), POM (fogó) |
| A készlet darabszáma | 100+50+50 |
| Állítsa be a tartalmat | klipsy x100, kliny x50, alátétek x50, tartó |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36936 |
Effektív csemperakó rendszer, amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék lerakását, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. A készlet 100 darab cserélhető klipszből (kapukból), 50 alátétkből, 50 újrafelhasználható klinből és fogókból áll, magas minőségű műanyagból készültek. Nem igényel további eszközök használatát.
Kerámia, gres, egyenesített padló- és fali csempékhez készült különböző méretű és vastagságú csempékhez 5-14 mm tartományban. A rendszer helyettesíti a hagyományos kereszteket. Megakadályozza a csempék elmozdulását a telepítés során és a ragasztó megszilárdulását, felgyorsítja a lerakást a tökéletes fugák és szintek megtartásával. A speciális alátétek csökkentik a csempék károsodását és megakadályozzák a felület megkarcolódását.
- 5-14 mm vastagságú csempékhez
- fuga vastagsága: 1,5 mm
- teljes súly: 1,44 kg
Klipszek:
- tartós szürke PE műanyagból készültek
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- darabszám: 100 db
- súly: 3,2 g
Klinok:
- tartós piros PS műanyagból készültek
- méretek: 22 x 94 x 16 mm (a legmagasabb ponton)
- darabszám: 50 db
- súly: 7,8 g
Alátétek:
- tartós fehér PE műanyagból készültek
- méretek: 63 x 120 x 1,5 mm
- darabszám: 50 db
- súly: 6,4 g
Fogók:
- tartós piros-fekete POM műanyagból készültek
- méretek: 40 x 255 x 90 mm
Vödör:
- méretek: 198 x 287 x 149 mm
- kapacitás: 5,8 l