| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 200 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 40x40x30 mm |
| Anyag | EP |
| Állítsa be a tartalmat | x200 klipek |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36932 |
A csempék szintezéséhez szükséges könnyen eltávolítható klipsz készlet, amely megkönnyíti és felgyorsítja a csempék lerakását, valamint segít megszüntetni a felület egyenetlenségeit. Alkalmas különböző méretű és vastagságú kerámia, gres, fapadló és fali csempékhez 5-14 mm-es tartományban, minimális fugával 1 mm. Kiváló minőségű műanyagból készült.
- csempékhez 5-14 mm vastagságig
- fuga vastagsága: 1 mm
- darabszám: 200 db
- tartós fehér PE műanyagból készült
- méretek: 40 x 40 x 30 mm
- klipsz súlya: 3,2 g
- teljes súly: 0,65 kg