| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-36930, YT-36931, YT-36932, YT-36933, YT-36934, YT-36935, YT-36936, YT-36937, YT-36938, YT-36939, YT-36940, YT-36941, YT-36942, YT-36943, YT-36944, YT-36945, YT-36946 |
| Hossz | 255 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Thickness | 40 mm |
| Anyag | POM |
| Alkalmazás | kerámia burkolólapok kiegyenlítése |
| Szimbólum | YT-36948 |
Hatékony és egyszerűen használható csempekiegyenlítő csipeszek a csempék szintezéséhez. Megkönnyítik a csempeklinkek rögzítését a klipszekre, felgyorsítják a munkát, kiegyenlítik a felület egyenlőtlenségeit. Alkalmasak kerámia csempékhez, gréz csempékhez, egyenesített padló- és falcsempékhez különböző méretekben és vastagságokban 5-14 mm tartományban.
- ellenálló POM anyagból készült, piros-fekete színben
- méretek: 40 x 255 x 90 mm
- teljes súly: 170 g
- használható: YT-36930, YT-36931, YT-36932, YT-36933, YT-36934, YT-36935, YT-36936, YT-36937, YT-36938, YT-36939, YT-36940, YT-36941, YT-36942, YT-36943, YT-36944, YT-36945, YT-36946