| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| A készlet darabszáma | 150 |
| Min. grubość fugi | 1 mm |
| Max. tábla vastagság | 14 mm |
| Méretek | 94x22x16 mm |
| Anyag | PS |
| Állítsa be a tartalmat | alátétek x150 |
| Alkalmazás | kerámialapok, porcelán, rektifikált padló- és falicsempék |
| Szimbólum | YT-36945 |
Flízek szintező rendszer készlet, amely segít nagyon gyorsan és könnyen lerakni a csempét, időt takarítva meg és megszüntetve a felület egyenetlenségeit. Alkalmas kerámia, grés, padló- és falcsempékhez különböző méretekben és vastagságokban 5-14 mm tartományban.
A csempék lerakásakor a minimális fugavastagság 1 mm. Egyszerre használva a távtartó keresztekkel elérhető a kívánt szélesség.
- csempékhez 5-14 mm vastagságig
- fugavastagság: 1 mm-től
- mennyiség: 150 darab
- tartós piros PS műanyagból készült
- méretek: 22 x 94 x 16 mm (a legmagasabb ponton)
- klin súlya: 7,8 g
- teljes súly: 1,2 kg