| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | cipekedés |
| Hatalom | 1600 W |
| Ütés energia | 70 J |
| Löket gyakorisága | 1900 min?1 |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Szerszámtartó mérete | 30 mm |
| Hatás | Igen, elektropneumatikus |
| Olajhűtés | Igen |
| Kapcsolózár a folyamatos működéshez | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 91.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 100.4 ± 2.42 dB(A) |
| Rezgések | 14.59 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 14.8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | bontó kalapács, védő, puncs |
| Alkalmazás | konkrét, vasbeton, aszfalt, természetes és műkő, márvány |
| Szimbólum | YT-82002 |
Olajhűtéses (5W30),a legerősebb (70 J) bontókalapácsa kategóriájában. Vasbeton bontására, pl. talpfák, A-III és A-0 acéllal megerősített födémek, mennyezetbontásra vagy talajtömörítésre tervezték , a megfelelő tartozékkal (YT-47385 külön megvásárolható).
- átmegy a vízszintes kalapáláspróbáján a rövid dugattyúlöketnek és a magas ütési frekvenciának köszönhetően (anélkül, hogy a kezelőt és a kalapácsot a faltól ellökné, ha vízszintesen tartják a kovácsolás helyett, ami a piacon lévő kalapácsok számos konstrukciójára jellemző).
- a hatékony olajhűtés megvédi a gépet a túlmelegedéstől a kemény munka során, és a zsiradéknál alacsonyabb viszkozitásának köszönhetően kisebb súrlódást okoz a mechanizmusban, jelentősen meghosszabbítva a gép élettartamát
- a rezgéscsillapító fogantyú megvédi a kalapács kezelőjét a káros rezgéshatásoktól, és csökkenti a kalapács működés közbeni tartása okozta fáradtságot.
- az elektropneumatikus mechanizmus dugattyújának nagy átmérője garantálja az egyetlen ütés nagy energiáját (akár 70J), ami lehetővé teszi jelentős mennyiségű beton hatékony kalapálását egységnyi munkaidő alatt.
A hatlapátos szár (30 mm átmérőjű) együtt működik a vasbetonhoz való önélező vésőkkel, a kemény talajban való ásáshoz használt lapátokkal, a talajkalapáccsal és a klasszikus vésőkkel a csákányoktól a széles vésőkig (35, 75, 125 mm). Yato index tartomány YT-47370-től YT-47385-ig).