| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Standard | EN 361:2002 |
| Max terhelés | 100 kg |
| Leesés elleni védelem | ?4 m |
| Anyag | poliészter |
| Statikus szilárdság | >22 kN |
| Üzemi hőmérséklet | -40 ~ +58 °C |
| Állítsa be a tartalmat | vállszíj, mellkasi heveder, comb öv, rögzítő csat |
| Szimbólum | YT-74221 |
Az YT-74221 heveder egy olyan rendszer része, amelyet a magasból történő lezuhanás elleni védelemre terveztek. Helyes viselés esetén a hámnak szorosan kell illeszkednie a törzs és a combok köré, hogy egy erre a célra kialakított rögzítési ponttal együtt egyenletesen el tudja osztani a testre zuhanáskor ható erőket.
- univerzális méret
- D-alakú hátsó rögzítési pont az ütéscsillapító rögzítéséhez
- állítható mellkasi heveder
- állítható combpántok
- 44 mm széles és 27 KN-nál erősebb poliészter textil heveder
- csatok a mellkaspánton a hám felakasztásához munka után vagy szárítás közbeni felakasztáshoz
Az YT-74221 hámot az EU által akkreditált laboratóriumban tesztelték, és megfelel az EN 361:2002 szabvány követelményeinek.
Vizuális leírás:
Biztonsági és jogi szempontok:
A magasban végzett munka olyan munka, amelyet a talaj/padló szintje felett 1 méternél magasabb szinten végeznek, és amelynek felületét nem veszik körül minden oldalról tömör falak vagy védőszerkezet 1,5 méter magasságig. Ha ilyen körülmények között nem lehetséges kollektív védőeszköz használata, akkor a munkát megrendelő munkáltatónak többek között egyéni védőeszközöket kell biztosítania. Minden egyes leesés elleni védőeszköznek meg kell felelnie a speciális biztonsági előírásoknak, amelyeket a gyártó csak egy EU által akkreditált vizsgáló laboratóriumon keresztül igazolhat. A szabványoknak való megfelelés igazolása elsősorban a felhasználó biztonságát garantálja, de a munkavállalót és a munkáltatót is megvédi a munkaügyi felügyeleti hatóság által kiszabott bírságokból eredő pénzügyi következményektől.
A YATO zuhanásvédelmi eszközök minden alkatrésze rendelkezik a biztonsági előírásoknak való megfelelést igazoló, naprakész tesztekkel, és az utasításoknak megfelelő használatuk 5 éves megbízható használatot garantál.
Szavatossági idő: A szavatossági idő lejártát követően a termék a következő dátummal kerül forgalomba: 1:
A heveder élettartama öt év, és az első használattól számítva.