| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Standard | EN 361:2002, EN 358:2018, EN 813:2008, EN 355:2005, EN 362:2004/X |
| Max terhelés | 100 kg |
| Leesés elleni védelem | ?4 m |
| Anyag | alumínium (karabiner és rögzítési pontok), acél (bilincsek), EVA (töltés), poliészter (szerszámhurkok) |
| Statikus szilárdság | >22 kN |
| Max. terhelés egy szerszámhurokon | 2 kg |
| Üzemi hőmérséklet | -40 ~ +58 °C |
| Állítsa be a tartalmat | vállszíj, derékszíj, comb öv, rögzítőcsat a leesésgátló rendszerhez, rögzítőcsat a felfüggesztési munkarendszerhez, karabiner, szerszámhurok x4 |
| Szimbólum | YT-74218 |
Az YT-74218 övvel ellátott hám az esésvédelmi rendszer részeként és felfüggesztett munkavégzéshez egyaránt használható. A hám az egyik legkönnyebb a kategóriájában, többek között az alumíniumból készült rögzítési pontoknak köszönhetően. A váll-, medence- és comböv hálós anyaga, valamint az EVA-hab párnázás javítja a kényelmet, a légáramlást és a kényelmes illeszkedést. Helyes viselés esetén a hámnak szorosan kell illeszkednie a törzs, a derék és a combok köré, hogy az erre a célra kialakított rögzítési pontokkal együtt egyenletesen el tudja osztani a testre ható erőket eséskor vagy a kényelmes felfüggesztés során.
- univerzális méret
- két rögzítési pont az EN361 szabvány szerinti leesésvédelmi rendszerhez
- egy rögzítési pont az EN813 szabvány szerinti függesztési munkához
- két oldalsó rögzítési pont az EN358 szerinti támasztott munkavégzéshez
- négy szerszámhurok a derékszíjon hurokanként legfeljebb 2 kg súlyú kéziszerszámok számára
- állítható mell-, csípő- és combövek
- 45 mm széles és 27 KN-nál nagyobb szilárdságú poliészter hevederek.
Az YT-74218 csípőöves hámot egy EU által akkreditált laboratóriumban tesztelték, és megfelel az EN 361:2002, EN 358:2018 és EN 813:2008 szabványok követelményeinek.