| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 3.6 kW |
| Motor kapacitása | 173 cm3 |
| Maximális motorfordulatszám | 3000 min?1 |
| A pengék száma | 6 |
| Penge átmérője | 270 mm |
| Maks. głębokość pracy | 170 mm |
| Barázda szélessége | 600 mm |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 1.5 l |
| Max. üzemanyag fogyasztás | 1.6 l/h |
| Olajtartály kapacitása | 0.6 l |
| Motor típusa | TB1P70FA |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Hűtés | levegő |
| Kólika | Igen |
| Kör átmérője | 150 mm |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 77.9 ± 0.199 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 92.58 ± 0.199 dB(A) |
| Rezgések | 3.10 ± 1.5 / 3.02 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 36 kg |
| Alkalmazás | a talaj lazítása és levegőztetése, a talaj előkészítése vetéshez vagy ültetéshez, a talaj keverése műtrágyával vagy komposzttal, kerti és kertészeti munkák |
| Szimbólum | YT-84860 |
Az YT-84860 talajművelő a kényelem és az irányíthatóság kombinációja. Egy 173 cm3-es (3,6 kW), 4 ütemű belsőégésű motor hajtja, így a talaj megmunkálása a parcellákon vagy a szántóföldeken szinte erőfeszítés nélküli.
A mindkét oldalon található három lapátkészlet lehetővé teszi a talaj 17 cm mélységig történő megmunkálását 60 cm-es teljes munkaszélesség mellett. Ez biztosítja a talajrögök hatékony feltörését, a könnyed keverést és a talaj előkészítését a növények ültetéséhez.
A készülék a könnyű szállítás érdekében elülső kerékkel van felszerelve.