| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 4.1 kW |
| Motor kapacitása | 196 cm3 |
| Maximális motorfordulatszám | 3600 min?1 |
| Maks. głębokość pracy | 260 mm |
| Barázda szélessége | 480 mm |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.8 l |
| A sebességváltó olaj típusa | SAE 80W-90 |
| Motorolaj tartály térfogata | 0.5 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Motor típusa | LONCIN G200F, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 80.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.2 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 8.95 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 72 kg |
| Alkalmazás | a talaj lazítása és levegőztetése, a talaj előkészítése vetéshez vagy ültetéshez, a talaj keverése műtrágyával vagy komposzttal, kerti és kertészeti munkák |
| Szimbólum | YT-85592 |
A benzines talajmaró lehetővé teszi, hogy gyorsan és hatékonyan felássa a talajt, hogy előkészítse azt a növények termesztéséhez. Robusztus felépítésének és erős 196 cm3-es LONCIN benzinmotorjának köszönhetően tökéletes választás azok számára, akik megbízható kerti vagy kertészeti felszerelést keresnek.
A mindkét oldalon található három késkészlettel 260 mm mélységig dolgozhatja meg a talajt, a teljes munkaszélesség pedig 480 mm. Ez biztosítja, hogy a talajrögök gyorsan és hatékonyan feldarabolódjanak, hatékonyan keveredjenek és előkészítsék a talajt az ültetéshez.
A talajmaró fémházzal rendelkezik, amely megvédi a készüléket a káros külső hatásoktól. A két szivattyús hajtókeréknek köszönhetően könnyen mozgatható, így már az első menetben gyorsabban feldolgozhat nagyobb területeket a vetéshez vagy ültetéshez. Ezenkívül a meghajtás kiküszöböli a gép rángatózását, tompítja a munkakések által közvetített erőket és csökkenti a munkaerőt.
- LONCIN G200F motor
- típus: belső égésű motor, négyütemű, felső szelepes
- hengerűrtartalom: 196 cm3
- teljesítmény: 4,1 kW
- maximális nyomaték: 3600 fordulat/perc
- indítómotor: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyag típusa: ólommentes benzin E10
- motorolaj típusa: SAE 15W-40
- hajtóműolaj típusa: SAE 80W-90
- üzemanyagtartály kapacitása: 3 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,5 liter
- olajtartály űrtartalma: 0,8 liter
- munkaszélesség: 480 mm
- munkamélység: 260 mm
- fordulatszám-beállítás
- kerékhajtás
- hátrameneti fokozat a gép könnyebb kiemeléséhez, ha az elakadna
- fémház
- súly: 72 kg
- zajkibocsátás: 102 dB