| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 4.1 kW |
| Motor kapacitása | 196 cm3 |
| Maximális motorfordulatszám | 3600 min?1 |
| A pengék száma | 6 |
| Maks. głębokość pracy | 260 mm |
| Munkamélység állítás | igen (3 szint) |
| Barázda szélessége | 350 / 850 mm |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.5 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Motor típusa | LONCIN G200F, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 80.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.2 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 8.95 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 54 kg |
| Alkalmazás | a talaj lazítása és levegőztetése, a talaj előkészítése vetéshez vagy ültetéshez, a talaj keverése műtrágyával vagy komposzttal, kerti és kertészeti munkák |
| Szimbólum | YT-85591 |
A benzinmotoros talajlazító lehetővé teszi a föld gyors és hatékony átforgatását, felkészítve azt a növények termesztésére. A masszív szerkezetnek és a hatékony, 196 cm3 űrtartalmú LONCIN benzinmotorral rendelkező gép kiváló választás azoknak, akik megbízható kerti vagy telekápolási eszközt keresnek.
Az egyenként három késkészlet mindkét oldalon lehetővé teszi a talaj 260 mm-es mélységig történő munkáját, 850 mm-es teljes munkaszélességgel. Ez gyors és hatékony módon bontja fel a földgömböket, hatékonyan keveri és felkészíti a talajt a növények ültetésére.
A talajlazítónak acél burkolata van, amely megvédi az eszközt a káros külső tényezőktől. Két szállítókerék könnyű mozgást biztosít a területen, így gyorsabban lehet nagyobb területeket átalakítani vetésre vagy ültetésre. A mélységállítás lehetővé teszi a munkamélység beállítását a talaj állapotához, míg a fogantyú pozíciójának beállítása lehetővé teszi az eszköz kényelmes testreszabását az operátor számára.
- motor: LONCIN G200F
- típus: benzin, négyütemű, felülvezérelt szelepes
- űrtartalom: 196 cm3
- teljesítmény: 4,1 kW
- max. nyomaték: 3600 ford./perc
- indító: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyag típusa: ólommentes benzin E10
- olaj típusa: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály űrtartalma: 3 liter
- olajtálca űrtartalma: 0,5 liter
- állítható munkaszélesség: 350, 600, 850 mm
- munkamélység: 260 mm
- mélységállítás: 3 pozíció
- fordulatszám szabályzás
- kerék átmérője: 6"
- súly: 54 kg
- zajszint: 102 dB
A szállított talajlazító motorja nincs olajjal feltöltve, a benzintartály üzemanyaggal van feltöltve. Az indítás előtt motorolajat és üzemanyagot kell önteni. Az első olajcsere 5 munkaóra után kell elvégezni. Minden további olajcsere 20-25 munkaóra után.