| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 0.8 kW |
| Motor kapacitása | 31 cm3 |
| Vágási szélesség - vágási vonal | 430 mm |
| Vágási szélesség - vágópenge | 255 mm |
| Vonal átmérője | 2.4 mm |
| Maximális motorfordulatszám | 6500 min?1 |
| Motor alapjárati fordulatszáma | 3000 min?1 |
| Maximális orsó fordulatszám | 9500 min?1 |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.9 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.08 l |
| Hűtés | levegő |
| Gyújtógyertya típus | CMR7H |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 89.16 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 109.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 7.912 ± 1.5 / 8.254 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 8 kg |
| Állítsa be a tartalmat | kasza, orsó horgászzsinórral, pengék, vezetőfedél, öv (hám) |
| Szimbólum | YT-85004 |
Hatékony és megbízható benzinmotoros fűkasza, amely precízen vágja a füvet, gyomokat és bokrokat különböző területeken - kertektől és kiskertektől kezdve nagyobb zöld területekig. A 31 cm3-es, 0,8 kW teljesítményű négyütemű motornak köszönhetően a kasza nagy teljesítményt nyújt alacsony üzemanyag-fogyasztással és kisebb kipufogókibocsátással. Az ergonomikus kialakítás és a praktikus kiegészítők kényelmet és sokoldalúságot biztosítanak.
Alkalmazás:
- fűnyírás és gyomlálás kertekben, parkokban, kiskertekben
- zöldek gondozása változatos terepen, épületek közelében vagy korlátozott helyeken
- sövények kiegyenlítése, bozót eltávolítása a széleken és a nehezen elérhető helyeken
Fő jellemzők:
- takarékos és csendes 31 cm3-es, 0,8 kW teljesítményű négyütemű motor
- a 430 mm-es damillal és a 255 mm-es pengevágóval gyors és hatékony módon lehet vágni
- a 2,4 mm átmérőjű damil precíz és egyenletes fűnyírást garantál
- a 0,9 literes üzemanyagtartály és a 0,08 literes motorolajtartály hosszú munkaidőt biztosítanak az gyakori tankolás nélkül
- a levegőhűtés növeli a motor tartósságát és stabilitását
- a 9500 fordulat/perces maximális orsósebesség hatékony vágást tesz lehetővé még vastagabb növényeknél is
- a zajszint megfelel az előírásoknak - akusztikus nyomás 89 dB, akusztikus teljesítmény 109 dB
- alacsony rezgési szint (7,9 m/s2 a pengére, 8,25 m/s2 a damillra) növeli a munkakényelmet
- damil tartóval, vágópengével, vezetőburkolattal és övvel (hevederrel) felszerelve
Műszaki paraméterek:
- motor: négyütemű, egyhengeres, levegőhűtéses
- hengerűrtartalom: 31 cm3
- motor teljesítménye: 0,8 kW
- max. motor fordulatszáma: 6500 fordulat/perc
- max. orsósebesség: 9500 fordulat/perc
- ajánlott üresjárat fordulatszám: 3000 fordulat/perc
- damil vágási szélessége: 430 mm
- pengés vágási szélesség: 255 mm
- vágódamil átmérője: 2,4 mm
- üzemanyagtartály térfogata: 0,9 liter
- olajtartály térfogata: 0,08 liter
- zajszint (nyomás/teljesítmény): 89,16 dB(A)/109 dB(A)
- rezgési szint (pengére/damillra): 7,912 m/s2/8,254 m/s2
- súly: 8 kg