| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| SNR csillapítás értéke | 32 dB |
| Védelmi kategória | III |
| Typ | SHIELD LD |
| Standard | EN 352-1:2020, EN 352-4:2020, EN 352-6:2020, EN 352-8:2020 |
| Anyag | ABS, hab, PU |
| Jellemzők | halk hangerősítő, AUX port |
| Akkumulátor típusa | Li-Po |
| Az akkumulátor kapacitása | 1000 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | USB |
| Munkaidő | 30 h |
| Töltési idő | 1.5 h |
| beállító | Igen |
| Tömeg | 368 g |
| Szimbólum | YT-74627 |
Hangszigetelő fülhallgató YT-74627 vezeték nélküli kommunikációs modullal, amely a bluetooth 5.4 technológiát használja, valamint intelligens helyszínanalízis funkcióval (IAL). Automatikusan beállítja a hangparamétereket a felhasználó környezetéhez, intelligens zajszűréssel. Automatikusan erősíti vagy csillapítja a hangerőt, a balanszt, a zajokat, hogy a hangszint ne haladja meg a 82 decibelt. A funkció valós időben működik, mindössze 0,02 másodperc reakcióidővel. Ezáltal a felhasználó nem érzékeli a hangos hangok elnyomásának pillanatát, és nem érzi a csendes környezeti hangok erősítésével járó szüneteket.
A fülhallgatók párosíthatók a legtöbb okostelefonnal, tablettel, laptopokkal és más bluetooth technológiával rendelkező eszközökkel. Három funkcionális gomb az egyik fülhallgató oldalán lehetővé teszi többek között a hangerő szabályozását, hívás fogadását és befejezését, valamint a következő zeneszámra váltást.
A fülhallgatókat néhány okostelefonhoz csatlakoztathatjuk a mellékelt jack kábellel. Az AUX portnak köszönhetően lehetőség van sztereó rendszerben zenét hallgatni.
Műszaki adatok:
- zajszűrés hatékonysága: SNR 32 dB
- maximális beszélgetési idő: 8 óra
- maximális zenehallgatási idő: 30 óra
- töltési idő: 1,5 óra
- 1000 mAh kapacitású lítium-polimer akkumulátor (Li-Po), amely lehetővé teszi a működést alacsony hőmérsékleten is, és magas mechanikai szilárdsággal rendelkezik
- anyag: ABS, hab, PU
- súly: 368 g
Munkakényelem:
- nagy és széles párnák nagyobb fejfelületre terítik a nyomást, és nem nyomják össze a fület
- 45 mm széles, lapos, állítható fejpánt belső párnával, amely nagyobb fejfelületre teríti a nyomást, így a fejpánt szinte észrevétlen még órákig tartó munka után is
További információk:
- USB-C port töltéshez
- USB töltőkábel
- 3,5 mm AUX port
- 3,5 mm jack kábel
- IAL funkció be- és kikapcsoló gomb
Példák a felhasználásra:
- Okostelefonnal kombinálva kényelmes zenét hallgathatunk munkavégzés közben zajos környezetben
- Telefonbeszélgetésekhez használt fejhallgatóként
- A környezet csendes hangjainak erősítő modulja lehetővé teszi, hogy a lövészeten az instruktor utasításait halljuk, míg a lövés hangja akár 32 decibelre is csillapítva lesz