| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Fényforrás | 60+1 LED |
| Világítási módok | 1 |
| Anyag | ABS, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 420x37 mm |
| Zseblámpa funkció | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, hátul |
| A mágnesek száma | 1 |
| Horog | Igen |
| Horgok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 1800 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózat, 12V-os autó |
| Munkaidő | 3 h |
| Töltési idő | 4 h |
| Vízálló | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | II |
| Szimbólum | YT-08520 |
Univerzális, vezeték nélküli műhelylámpa kampóra függesztve vagy mágnessel rögzítve.
230 V-os hálózati töltővel és 12 V-os autós töltővel.
- fényáram 150 lumen
- 60 LED + 1 LED
- üzemidő 3 óra (150 lm)
- töltési idő: 4h
- akkumulátor Li-Ion 3.7 V 1800 mAh
- védettségi fok: IP20
- anyag: ABS
- méret: 420mm x 37mm
- súly: 0,3 kg