| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Fényáram | 750 (100%), 370 (50%) lm |
| Fényforrás | 120 (100%), 60 (50%) LED |
| Világítási módok | 2:100%, 50% |
| Anyag | alumínium ötvözet, ABS |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 1075x42 mm |
| Működési szög | 30 ° |
| Zseblámpa funkció | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, az alapoknál |
| A mágnesek száma | 2 |
| Horog | Igen |
| Horgok száma | 2 |
| markolat | Igen, a motorháztető alatt |
| A tartókonzol távolsága | 1120-2000 mm |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 1800 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 7.4 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózat, 12V-os autó |
| Munkaidő | 3.5 (100%), 8 (50%) h |
| Töltési idő | 4.5-5 h |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Alkalmazás | hogy megvilágítsa a motorteret |
| Szimbólum | YT-08529 |
A motortér megvilágítására szolgáló hosszú lámpa.
A lámpa háromféleképpen rögzíthető:
- a nyílás szélességéhez igazodó bilincsek segítségével.
- a lámpa fogantyúiba rejtett műanyag kampókra akasztva.
- az összecsukható fogantyúk két végén található mágnesek segítségével.
A rögzítőkonzolok a 1120-2000 mm-es tartományban a fedélszélességhez igazíthatóak. A fény iránya a lámpa +/- 30 fokos elforgatásával állítható.
Fényforrás:
- 120 LED
- Két üzemmód: (120 LED) / 50% (60 LED): 100% (120 LED) / 50% (60 LED).
- fényáram 750 lm (120 LED) / 370 lm (60 LED)
Energiaforrás
- újratölthető akkumulátor: Li-Ion 7,4V 1800 mAh
- töltési idő: 4.5-5 h
- üzemidő: 7-8 óra (60 LED), 3,5-4 óra (120 LED)
- töltés: hálózati vagy autós töltő
Termékjellemzők: A termék jellemzői:
- méret: 1075 x 42mm
- súly: 3 kg
- anyag: alumínium, ABS