| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | vízszívás |
| Max. bemeneti nyomás | 0.5/5 MPa/bar |
| Kimeneti nyomás | 2.3/23 MPa/bar |
| Max emelési magasság | 1.2 m |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Töltő tartozék | NEM |
| Névleges áram | 10 A |
| Kábel hossza | 6 m |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Tömeg | 1 kg |
| Állítsa be a tartalmat | mosó, flexibilis tömítő, tisztítószer tároló |
| Szimbólum | YT-85930 |
Egy 18 voltos akkumulátoros mosógép, amelyhez egy forgó fúvókát és egy habosító berendezést is mellékeltek. A folyadékszívó funkciónak köszönhetően működhet öntözőberendezésként a kertben, sáros kerékpár mosásánál stb. vödörből vagy folyóvízből származó vízzel. A fúvóka bajonett típusú csatlakozóval (bajonett) rendelkezik, amely a piacon a legnépszerűbb megoldás, és kompatibilis más magasnyomású mosógépgyártók tartozékaival.
A mosó nélkülözhetetlen a házban és a kertben, valamint a tisztításhoz mindenütt, ahol nincs vízellátás vagy hálózati áram.
- a vízszívó funkció lehetővé teszi a vízellátást közvetlenül vödörből, tóból vagy folyóból, vízellátó rendszerre való csatlakozás nélkül.
- vízsugár beállítása
- az adapter lehetővé teszi a tartozékok csatlakoztatását abajonett típusúfúvókához
- a hosszú tápkábel szűrővel van ellátva, amely megakadályozza a szennyeződések szivattyúba jutását
- habosító berendezés mellékelve
- üzemidő 30 perc 4 Ah-s akkumulátorral
- 4-fokozatú akkumulátor töltöttségjelző
- az akkumulátorcellák túlmelegedés elleni védelme
- 18 voltos rendszer - közös akkumulátorral működik, illeszkedik a készüléksorozathoz
A mosógép önálló készülékként is kapható. A 18 V-os rendszer akkumulátorai 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843), 4 Ah(YT-82844) és 6 Ah(YT-82845) kapacitással, valamint az egy(YT-82848) és két(YT-82849) töltők külön megvásárolhatók.
18 V RENDSZER
A 18 voltos rendszer a YATO vezeték nélküli szerszámok sorozata, amelyek mindegyike ugyanazzal a hosszú élettartamú akkumulátorral működik. Az egységek megvásárolhatók szettben, akkumulátorral és gyorstöltővel, vagy önállóan, ami ideális, ha szerszámkészletét bővíti.
Az akkumulátorteljesítmény szabadságot és nagyobb kényelmet biztosít. Emellett a YATO akkumulátoros szerszámok tartósak, praktikusak és tökéletesen kiegyensúlyozottak. Így a velük való munka öröm.
Professzionalizmus Teljesítmény , modernitás, finomhangolt megoldások - mindezt a 18 voltos termékcsalád kínálja, amelyet a legigényesebb felhasználók és szakemberek számára hoztak létre.
Megtakarítás Nem kell több szerszámhoz több akkumulátort és töltőt vásárolni. A 18 voltos rendszerrel pénzt, otthoni helyet és környezetet takaríthat meg!
Választék Ahogy az Ön igényei nőnek, úgy nő a 18 V-os kollekció is. Az otthoni, műhelyi és kerti szerszámok széles választékával összeállíthatja azt a készletet, amelyre valóban szüksége van.