| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | 2 |
| Jellemzők | szivattyúzás, pneumatikus szerszámok meghajtása |
| Hatékonyság | 98 l/min |
| Max nyomás | 0.8/8/116 MPa/bar/PSI |
| Feszültség | 36 (18x2) V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Töltő tartozék | Igen |
| Töltő típusa | hálózati 220-240V~ 50/60Hz |
| Töltési idő | 1.5 h |
| Hatalom | 800 W |
| Tartálykapacitás | 6 l |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 11 kg |
| Állítsa be a tartalmat | kompresszor, nyomótömlő, gumiabroncs felfújó pisztoly, univerzális inflációs tippek x8 |
| Szimbólum | YT-23241 |
Nagy teljesítményű, 6 literes akkumulátoros kompresszor. Hasznosnak bizonyul mindenütt, ahol egy mobil egységre van szükség fúváshoz, pumpáláshoz és levegőellátáshoz egy tűzőgéphez vagy szögelőhöz.
Lehetővé teszi a vegyszeres rögzítőfuratok, gép- és berendezésrészek sűrített levegővel történő tisztítását karbantartás során, olyan területeken, ahol egy nagy üzemterület korlátozza a nagy kompresszorok használatát, vagy a talaj egyenetlen, és a kompresszor kézi szállítását teszi szükségessé a lehető legkönnyebb súly mellett.
A sporteszköz-kölcsönzőkben felfújja az autók és kerékpárok kerekeit, segít a gumiabroncsok szivárgásának ellenőrzésében stb.
A kompresszor két 3,0 Ah-s és 36 V-os akkumulátorral működik, és 98 l/perc légkibocsátást produkál.
Tartalmazza a következőket:
- Felfújó/pumpáló pisztoly
- nyomótömlő
- Fúvókakészlet a házon található tárolórekeszben
- 2 akkumulátor
- töltő
A YATO 18 V-os akkumulátorok egy közös akkumulátorral működő szerszámok platformját támogatják, pl. sarokcsiszolók, csavarhúzók, fejlámpák, fúrókalapácsok és sok más, munka közben hasznos eszköz.