| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Jellemzők | zseblámpák, szivattyúzás, levegő kiszivattyúzása a korábban felfújt termékekből |
| Hatékonyság | 12 l/min |
| Max nyomás | 1.1/11/160 MPa/bar/PSI |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Töltő tartozék | NEM |
| Töltő típusa | hálózati 220-240V~ 50/60Hz, 12V-os autó |
| Hatalom | 60 W |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Munkahelyi világítás | Igen |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 71.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 9.75 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.65 kg |
| Állítsa be a tartalmat | kompresszor, nagy térfogatú tömlő, nagynyomású tömlő, univerzális hegyek golyók, matracok stb. felfújásához x4 |
| Szimbólum | YT-23248 |
Kompakt akkumulátorral működtethető kompresszor YATO 18 V rendszerrel és 12 V-os gyújtószál árammal. Az öt vég (autós, keskeny bicikli, labda tű, keskeny és széles matrac) széles körű alkalmazást biztosít a kompresszor számára - utazás során, kempingezésnél, építkezésen, mezőgazdasági munkáknál.
- Gyors autókerék-feltöltés (3 - 4 perc a mérettől függően)
- Biztonságos utazás - ha az autó vagy a pótkocsi abroncsa kilyukad, a kompresszor levegővel feltölti azt, lehetővé téve a gumiszervizhez való eljutást
- Vízparti pihenés - a kompresszor extra vastag csatlakozóval rendelkezik a pontonok, matracok és medencejátékok felfújásához
- Családi kirándulások - fel tudja pumpálni a kerékpárokat, babakocsikat és labdákat
- Fel tudja pumpálni az építkezéseken a talicskák kerekeit
- A kompresszor fel tudja pumpálni a kotrógép vagy traktor hátsó kerékét (26'' felnél 2,5 bar) 15 perc alatt, kétszer egyetlen 4 Ah-s akkumulátor töltésével
- A kompresszor burkolatának tárolójában található labda- és matrac tűk
- A 12 V-os gyújtószálból származó tápkábel elér a személygépkocsi hátsó kerekeihez (3 m hosszú)
- A kompresszor LED-es zseblámpával van felszerelve
Body verzió - akkumulátor és töltő nélkül. Az elérhető kiegészítőket itt találod: itt.