| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Jellemzők | marógép, egyenes daráló, élmarógép |
| Vágó forma | könnyen, ívelt |
| Forgalom | 8000-26000 min?1 |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Töltő tartozék | NEM |
| Motor típusa | kefe nélküli |
| Szerszámtartó mérete | 6 vagy 8 mm |
| A maróegység lökete | 55 mm |
| Sebességszabályozás | Igen |
| Lágy indítás | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.47 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.78 kg |
| Állítsa be a tartalmat | marógép, útmutató x2, porelszívó csatlakozás, csökkentő hüvely |
| Szimbólum | YT-82194 |
Az asztalosműhelyben történő munkavégzéshez, ácsmunkákhoz, függőleges fúráshoz stb. tervezett marógép. Egyenes és íves vágásokhoz használható. Egyesíti a marógép és az élmaró funkcióját. Multicsiszoló is lehet - lehetővé teszi a kőlapok csiszolását, ami hasznos például egy elektromos aljzathoz szükséges furatok kiszélesítéséhez. A gépet egy nagy teljesítményű kefe nélküli motor hajtja. A lágyindítás és a túlmelegedés elleni védelem hozzájárul a router tartósságához.
- Sebességszabályozás: 8.000-26.000 fordulat/perc
- Szerszámtartó méret: 6 és 8 mm
- maróegység löket: 55 mm
- súly: 1,78 kg