| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | SMD LED |
| Fényáram | 5000 (100%), 1500 (30%), 500 (10%), 1700 (folyamatos üzemmód) lm |
| Működési tartomány | 90 (100%), 50 (30%), 25 (10%) m |
| Anyag | fémtípus, ABS |
| Méretek | 900x120x140 mm |
| Színhőmérséklet | 7000, 4000 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 70 |
| Környezeti világítás | 650 (100%), 170 (30%), 50 (10%) lx |
| Működési szög | 90, 360 ° |
| A fény beesési szöge | 120 ° |
| Állvány/állvány | Igen |
| Állvány magassága | 0.96-1.8 m |
| Tápegység | hálózati rendszer, újratölthető |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 4000 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 7.4 V d.c. |
| Munkaidő | 1 (100%), 2.5 (30%), 5 (10%), folyamatos üzemmód h |
| Töltési idő | 6 h |
| Kábel hossza | 5 m |
| A vezető keresztmetszete | 2Gx0.75 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Tömeg | 4.46 kg |
| Szimbólum | YT-81811 |
YATOösszecsukható hálózati/akkumulátoros fejlámpa 5000 lm maximális teljesítményű. Három üzemmóddal és két fényszínnel a világítást a tevékenységéhez és az akkumulátor töltöttségi szintjéhez igazíthatja. A nagy teljesítményű 7,2 V-os 4000 mAh lítium-ion akkumulátor 1-5 órás üzemidőt biztosít, és a folyamatos működés olyan területeken is lehetséges, ahol hálózati áramforráshoz van hozzáférés. A további funkciók közé tartozik az állítható megvilágítási szög és az állvány magassága.
Fényforrás:
- Teljesítmény: 50 W
- SMD LED-ek
- lumenszám: fényerő: 5000 lm
- 3 üzemmód akkumulátorral: (100%), 1500 lm (30%), 500 lm (10%).
- maximális lumenszám kábeles üzemmódban: 1700 lm
- kétféle fényszín közül választhat: fehér (7000k) vagy meleg (4000k)
- sugárzási szög: 120°
- CRI70
- hatótávolság: 90 m
Tápforrás: A fényforrás a következőkből áll:
- 2 energiaforrás: hálózati és újratölthető - amennyiben nem fér hozzá konnektorhoz, a felhasználónak lehetősége van akár 5 órán keresztül erőteljes megvilágítást használni.
- újratölthető Li-Ion 7,4 V 4000 mAh akkumulátor (2 x 21700 újratölthető 4000 mAh akkumulátor)
- az akkumulátor üzemideje: 1 óra (100%), 2,5 óra (30%), 5 óra (10%)
- töltési idő: 6 h
- töltés: konnektoros töltő: 8,4V/3A
- kábel: 5 m (H05RN-F 2x0,75mm2)
Felépítés és jellemzők:
- anyag: alumínium, ABS
- IPX4
- állítható magasság: 96-180 cm
- két síkban 90°, 360°-ban elforgatható lámpák
- 3 összecsukható, stabil láb
- hely a kábelbehúzáshoz
- kényelmes hordozófogantyú
- könnyen összeszerelhető, nincs szükség extra alkatrészekre
- összecsukott lámpa mérete (hordtáska): 90 x 12 x 14 cm
ABS - nagyon nagy keménység jellemzi, így rendkívül ellenálló a karcolásokkal, ütésekkel és horpadásokkal szemben. Ezenkívül ellenáll a különböző vegyi anyagoknak.
Használati figyelmeztetések:
Káprázás figyelmeztetés. Ne irányítsa a fénysugarat közvetlenül a szeme felé! Ez károsíthatja a látását.