| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 5 W |
| Fényáram | 400, 200 lm |
| Fényforrás | 1 LED |
| Színhőmérséklet | 4500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 95 |
| Világítási módok | 2: 100%, 50% |
| Működési szög | 180 ° |
| Zseblámpa funkció | NEM |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| A mágnesek száma | 2 |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózat |
| Munkaidő | 4 h |
| Töltési idő | 4 h |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Élettartam | 100000 h |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP65 |
| Tömeg | 300 g |
| Alkalmazás | festékvizsgálathoz |
| Szimbólum | YT-08509 |
Az YT-08509 egy hordozható lámpa, amely tökéletesen reprodukálja a természetes fényviszonyokat. A modern COB LED-forrás a napfényhez hasonló, nagyon magas színvisszaadási index CRI=95-ös értékkel lehetővé teszi a megfelelő színű és árnyalatú festékek, beleértve az autófestékeket is, tökéletes illesztését. Könnyen ellenőrizhetővé teszi a színt a színskála alapján, és magát a bevonatot is.
Az YT-08509 lámpa fényében a legapróbb festékhibák, például foltok, hologramok vagy átégések is könnyen felismerhetők. A nagy teljesítményű COB LED-forrás 400 lm fényáramot is biztosít, ami példa nélküli a szokásos akkumulátoros műhelylámpák között.
A lámpa két fénymódban működik. A lámpa 5 perc elteltével automatikusan átvált 100%-os fénymódról 50%-os fénymódra, így megakadályozza az akkumulátor gyorsabb lemerülését.
Az 5 W-os COB LED-forrás nagy teljesítménye megfelelő hőelvezetést igényel, ami egy speciális alumínium hűtőborda használatával valósul meg.
- a lecsavarozható lencse lehetővé teszi az alapos tisztítást
- a tágas 2600 mAh lítium-ion akkumulátor 4 óra folyamatos működést biztosít, az akkumulátor teljes feltöltéséhez 4 órára van szükség.
- a lámpa akkumulátor töltöttségi szintjelzővel rendelkezik
- a forgatható burkolat lehetővé teszi, hogy a lámpa bármilyen szögben megdönthető legyen; ennek a funkciónak, valamint két mágnesnek és egy forgatható kampónak köszönhetően a lámpa könnyen és rugalmasan rögzíthető, lehetőséget adva a kívánt tér optimális megvilágítására, így a keze szabadon maradhat
- a lámpatest megerősített szerkezettel rendelkezik, amely az egész lámpatestnek magas, IK07-es mechanikai szilárdsági osztályba sorolja .
- a lámpatest magas IP65 védettségi osztályú.
- a felhasználó a készlethez kap egy dokkolóállomást univerzális µUSB töltőcsatlakozóval , az állomás falra szerelhető és mágnessel a munkalapra rögzíthető.
- egy levehető USB-kábel lehetővé teszi a dokkolóállomás töltését számítógépről, power bankról vagy más USB-csatlakozóval rendelkező eszközről.
- akis méretek lehetővé teszik, hogy a lámpa könnyen szállítható legyen az ügyfélnél tett látogatás során
Cél / alkalmazás
A lámpatest és a lencse kialakítása, valamint a speciális fényforrás teszi a lámpát a karosszériaműhelyek színegyeztetési folyamatának nélkülözhetetlen eszközévé. A nagyon erős fénykibocsátás, a kompakt méret és a különböző kiegészítő funkciók miatt a lámpa más professzionális alkalmazásokban is nagyon hasznos, pl. építkezéseken, autószerelő műhelyekben vagy hobbiállványoknál.
A csomag tartalma
- lámpa
- dokkolóállomás
- töltő
Műszaki adatok
- fényforrás: COB LED
- teljesítmény [W]: 5W
- fényáram [lm]: 400 lm / 200 lm
- fényszín: 4500K
- színvisszaadási index: Ra=95
- akkumulátor/akkumulátor: Li-ion 2600mAh
- égési idő [h]: 4
- töltési idő [h]: 4
- védelmi osztály: III
- védettségi fok [IP]: IP 65
- védelmi fokozat [IK]: IK 07
- burkolat: műanyag forgótest
- szín: fekete
- diffúzor: lecsavarozható lencse a szennyeződések kényelmes eltávolításához
- méretek [mm]: 190 x 55 x 33
- zseblámpa funkció: nincs
- kampó: igen
- mágnes: mágnesek a lámpa alján és a lámpa hátulján; további mágnes a dokkolóállomás alján.
- világítási módok : 2 világítási mód: teljes és takarékos; a lámpa 5 perc után automatikusan átvált 100%-ról 50%-ra az akkumulátor gyors lemerülésének megakadályozása érdekében.
- töltő: dokkolóállomás falra szerelhető és mágnessel a munkalapra rögzíthető; 230 V-os hálózati töltő leválasztható USB-kábellel