| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 10 W |
| Fényáram | 800 lm |
| Jellemzők | 4400 mAh-s power bankként |
| Anyag | nejlon, ABS |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 170x120x40 mm |
| Fényforrás | 1 LED |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Mágnes | NEM |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 4400 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Munkaidő | 2.5 h |
| Töltési idő | 5.5 h |
| Töltő típusa | USB |
| Tömeg | 453 g |
| Szimbólum | YT-81820 |
Könnyű, hordozható reflektor a professzionális munkahelyi világításhoz a műhelyben vagy az építkezésen. Hasznos bármilyen garázsban, kertben, kempingben.
- nagy teljesítményű COB LED 10 W 800 lm fénykibocsátással
- nagy kapacitású, 3,7 V-os, 4400 mAh kapacitású akkumulátor, amely 2,5 óra folyamatos működést biztosít.
- robusztus, megerősített ház, rugalmas TPR-anyaggal védett élekkel
- praktikus fogantyú a könnyű hordozáshoz, és lehetővé teszi a lámpa bármilyen szögben történő elhelyezését
- univerzális micro USB-csatlakozó, amely kompatibilis a hagyományos telefontöltőkkel
- további USB-csatlakozó, amelynek köszönhetően a lámpa powerbankként is működik
- a mellékelt USB-kábel lehetővé teszi az akkumulátor töltését a powerbankkal vagy számítógépről
- IP65 - víz- és porálló
- töltési idő: 5,5 h
- az akkumulátor töltöttségi szintjének kijelzője
- kompakt méret: 170 x 120 x 40 mm
- súly: 453 g
Műszaki adatok
- fényforrás: COB LED
- teljesítmény [W]: 10
- fényáram [lm]: 800
- fényszín: 6000K
- tápegység: újratölthető
- akkumulátor/akkumulátor: Li-Ion 3.7V 4400mAh
- égési idő [h]: 2,5
- töltési idő [h]: 5.5
- méretek [mm]: 170 x 140 x 40
- súly [g]: 453
- töltő: USB kábel