| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 5 W |
| Fényáram | 300 lm |
| Világítási módok | 5: COB 100%, COB 50%, COB vaku (villog), latarka 100%, latarka 50% |
| Anyag | ABS |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 100x65x30 mm |
| Fényforrás | 1 LED |
| Színhőmérséklet | 7000 K |
| Mágnes | Igen, az alapban |
| A mágnesek száma | 1 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Munkaidő | 3-4.5 h |
| Töltési idő | 5.5 h |
| Töltő típusa | USB |
| Védettségi fok | IP54 |
| Tömeg | 148 g |
| Szimbólum | YT-81819 |
Könnyű, újratölthető és hordozható fejlámpa a munkahely megvilágításához a műhelyben vagy az építkezésen.
A nagy teljesítmény 300lm fényáramot biztosít, a tágas újratölthető akkumulátor pedig akár 5,5 órás üzemidőt tesz lehetővé.
További előnye a vízállóság (IP54) és az akár 4 világítási mód.
További információk:
- nagy teljesítményű COB LED 5 W-os fényforrás 300 lm fényárammal.
- 4 üzemmód: COB 100% - COB 50% - COB Flash (villogó) - fáklya 100%
- nagy kapacitású, 3,7 V-os, 2000 mAh kapacitású akkumulátor, amely 3-5,5 óra folyamatos működést biztosít.
- a mágneses talppal ellátott összecsukható fogantyú megkönnyíti a fejlámpa fémelemekhez való rögzítését, és lehetővé teszi a lámpa bármilyen szögben történő elhelyezését
- univerzális micro USB aljzat, kompatibilis a hagyományos telefontöltővel
- USB-kábel tartozék az akkumulátor újratöltéséhez
- IP54 vízálló - a reflektor kültéren is használható
- töltési idő: 5,5h
- 4-fokozatú akkumulátor töltöttségjelző az üzemidő egyszerű nyomon követéséhez
- szín: 7000k
- kompakt méret: 10 X 6,5 X 3 cm
- súly: 148g
IP54 - védelem a veszélyes részekhez vezetékkel való hozzáférés ellen, valamint védelem a por és a bármilyen irányból érkező fröccsenő víz ellen.