| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 20 W |
| Fényáram | 1600 lm |
| Világítási módok | 2: 100%, 50% |
| Anyag | fém |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 80 |
| Működési szög | 180 ° |
| Hordozó fogantyú | Igen |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor feszültség | 18 V d.c. |
| Munkaidő | 5 (100%), 10 (50%) h |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Töltő tartozék | NEM |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Tömeg | 1.31 kg |
| Szimbólum | YT-82961 |
Nagy teljesítményű, újratölthető reflektor, amely alkalmas építkezések, műhelyek és kempingek világítására. Az állítható fényszögű fénysugár és a tartós fémház ellenáll a mechanikai sérüléseknek és a zord időjárási körülményeknek, valamint a pornak, homoknak stb.
A reflektor önálló testként is kapható.
A 18 V-os rendszerakkumulátorok kapacitása:
- (YT-82842)
- 3 Ah (YT-82843)
- 4 Ah (YT-82844)
- 6 Ah (YT-82845)
valamint szimpla (YT-82848) és dupla (YT-82849) töltők.
Az alkalmazott korszerű LED-ek széles fénysugárral világítják meg pl. a falakat vakolatmunkáknál vagy az autó alját műhelyemelőn végzett munkáknál. A használt akkumulátor kapacitásától és a kiválasztott üzemmódtól (takarékos vagy normál) függően akár 6 órás folyamatos üzemidőt biztosít.
További információk:
- fényáram: 20 W-os LED-ek 1600 lm fényáramúak.
- két világítási mód: 50%, 100%
- fém ház
- dőlésszög állítás
- szállítási fogantyú és kampó
Paraméterek:
- V egyenáram]: 18
- fényáram [lm]: 1600
- színvisszaadási index CRI Ra ? 80
- színhőmérséklet [K]: 6500
- védettségi fok: IP20
- szigetelési osztály: III
- súly [kg]: 1,31
- maximális üzemidő (3 Ah-s akkumulátor) 50% / 100% [h]: 10 / 5
18 voltos rendszer
A 18 V-os rendszer a Yato akkumulátoros szerszámainak sorozata, amelyeket ugyanaz a hosszú élettartamú akkumulátor lát el energiával. Az egyes szerszámokat megvásárolhatja készletként, akkumulátorral és gyorstöltővel együtt, vagy önállóan, ami ideális, ha szerszámkészletét bővíti.
Az akkumulátorteljesítmény szabadságot és nagyobb kényelmet biztosít a munkavégzéshez. Emellett a Yato akkumulátoros szerszámok tartósak, praktikusak és tökéletesen kiegyensúlyozottak. Így a velük való munka öröm.
Professzionalizmus
Teljesítmény, modernitás, finomhangolt megoldások - mindezt a 18 voltos termékcsalád kínálja, amelyet a legigényesebb felhasználók és szakemberek számára hoztak létre.
Megtakarítás
Nem kell több akkumulátort és töltőt vásárolni az egymást követő szerszámokhoz. A 18 voltos rendszerrel pénzt, otthoni helyet és környezetet takaríthat meg!
Választék
Ahogy az Ön igényei nőnek, úgy nő a 18 V-os kollekció is. Az otthoni, műhelyi és kerti szerszámok széles választékával összeállíthatja azt a készletet, amelyre valóban szüksége van.